"Зловживання соціальними медіа, тролінг": США вважають РФ винною в ескалації напруженості у Чилі


США виявили причетність Росії до розпалювання напруженості в Чилі, де під час протестів і заворушень загинули вже понад 20 людей

Про це повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на високопосадовця Держдепу США. Об этом сообщает naftalin.in.ua со ссылкой на СМИ.

Чиновник заявив зокрема про наявність "чітких вказівоки" на "використання та зловживання соціальними медіями, тролінг".

"Ми бачили вказівки на активність Росії, яка підтримує цей негативний перебіг дискусій. Вони, здається, віддають перевагу поділеному регіону", — сказав представник Держдепу США.

Посадовець зазначив, що Кремль посилює свій вплив у Південній Америці.

Протести у Чилі почалися піля збільшення плати за проїзд у метро, яке врешті скасували. Але протести переросли вже у невдоволення соціальною нерівністю та обуренням на президента Себастьяна Піньєру і військових.

Під час заворушень було пограбовано або спалено десятки магазинів і спалено або пошкоджено кілька станцій метро.

Попри зниження рівня бідності і найвищий дохід на душу населення в Латинській Америці ($20 тис. при 2% інфляції) у Чилі спостерігається значна соціальна нерівність: протестувальники вваажють, що влада турбується про багатих, а соціальні програми діють лише для дуже бідних, у той час як решта населення сама вирішує свої проблеми.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/01/quotzlovzhyvannya_socialnymy_media_trolingquot_ssha_vvazhayut_rf_vynnoyu_v_eskalaciyi_napruzhenosti_u_chyli”

ТОП новости

Вход