В Коломиї врятували лебедя, у якого на дзьобі застрягла пружина (фото) | Версії | новини та розслідування

Об этом сообщает vkulake.in.ua со ссылкой на СМИ.

Бідолашний не міг самостійно споживати їжу, тому що заважало залізяччя. Виглядав він ослабленим і дуже кволим. Про це Дзеркалу медіа повідомила коломиянка Тетяна Підлипчак.

Зателефонувавши до відповідних служб, очікувати допомоги було марно, адже були якраз вихідні. Для порятунку залишався один шлях – діяти за допомогою місцевих активістів та волонтерів.

Наступного дня, коли зібралася група волонтерів, лебедів на озері не застали – вони відлетіли в інше місце в пошуках їжі. Ніхто з мешканців не бачив їх протягом двох днів. Соціальними мережами ширилися чутки, що лебідь загинув.

Надія на порятунок і шанс на життя має кожна жива істота, варто тільки вірити і сміливо діяти, – стверджує коломийська активістка Тетяна.У вівторок, прогулюючись на тому самому озері, активісти побачили сімейство знову. Лебідь не міг їсти і мовчки благав про допомогу.

Одразу про це повідомили ветеринару з клініки «Айболить» Михайлові Андрусяку. Відклавши всі справи, чоловік вчасно приїхав і оперативно надав допомогу лебедеві. На добровільних засадах самотужки піймав, відвіз у ветеринарний центр, де професійно витягнув рибальські снасті з гачками.

Вже через годину з групою активістів неушкодженого лебедя Михайло випустив назад до сімейства на озеро.

Завдяки добрим і чуйним людям та ветеринарові за покликанням лебідь продовжує жити та надихає коломиян боротися за життя до самого кінця.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/v-kolomiyi-vryatuvali-lebedya-u-yakogo-na-dzobi-zastryagla-pruzhina-foto/”

ТОП новости

Вход