Як отримати кошти для покращення шкіл в Україні: МОН опублікувало інструкцію

Українські школи можуть отримати кошти на ремонт будівель шкіл, завершення недобудов, закупівлю обладнання для класів та формування нового освітнього простору.

Об этом сообщает Руспрес

Рішення щодо надання субвенції в 3,5 млрд грн ухвалене Кабінетом міністрів для реалізації програми "Спроможна школа для кращих результатів". Тому Міносвіти вирішило опублікувати детальне відео-інструкцію, як претендувати на фінансування, пише Моя Школа OBOZREVATEL (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).

Отже, кошти можуть отримати будь-які опорні та інші школи, в яких здобувають освіту не менше 350 учнів.

Новини
В Україні масово закриють сільські школи: Новосад пояснила, які залишать

"Переконайтеся, що ви (Засновник закладу. – Ред.) зможете співфінансувати проєкт і зможете його завершити до 31 грудня 2020 року. Подайте повний пакет документів до ОДА, яких повинен містити: проєктну заявку, картку закладу, проєктну-кошторисну документацію, фото школи, гарантійний лист про співфінансування", – розповіла Анна Пуцова, державна експертка директорату дошкільної та шкільної освіти.

Як отримати кошти для покращення шкіл: МОН опублікувало інструкцію

Як отримати кошти для покращення шкіл: МОН опублікувало інструкцію

Проєкти до фінансування затверджуватиме МОН. До отримання коштів субвенції засновник має виконувати проєкт за кошти місцевого бюджету, а також щомісячно звітувати до ОДА про стан реалізації.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше розповідалося, що уряд виділить 7,5 млрд грн на школи України.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "школа" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/moyashkola/news/yak-otrimati-koshti-dlya-pokraschennya-shkil-v-ukraini-mon-opublikuvalo-instruktsiyu.htm”

ТОП новости

Вход